Homestaging

S prípravou nehnuteľností pred predajom máme bohaté skúsenosti vďaka spolupracujúcej realitnej kancelárii Cassovia realitas. Ponúkame ju však aj klientom, ktorí majú záujem predať byt bez realitnej kancelárie. Príprava nehnuteľnosti zahŕňa malé technické úpravy, maľovanie, upratanie, zariadenie, nadekorovaie a profesionálne fotenie nehnuteľnosti pred predajom. Táto služba prináša klientom výrazne vyššiu sumu za predaj a zároveň veľmi krátky čas predaja.
2izb byt
Tejto projekt bol najmä o zútulnení kuchyne, tak aby ju budúci majiteľ mohol ešte pár rokov používať a nemusel po kúpe bytu investovať financie na jej výmenu. Takáto úprava značne zvyšuje pravdepodobnosť predaja, pretože pri kúpe štartovacieho bytu, už budúcim majiteľom neostávajú finančné prostriedky na väčšie investície na rekonštrukciu. Samozrejme sme sa snažili doladiť aj ostatné časti bytu tak, aby s nábytokom, ktorý tam predávajúci nechal, pôsobil čisto, vzdušne a upravene. Opäť veľmi nízky rozpočet a maximálny efekt. Byt bol predaný v priebehu dvoch týždňov.
2izb byt

Prázdny byt, kde sme si vyskúšali ladenie interiéru v štýle boho. Výsledok posúďte sami. V tomto byte bývali predtým prevažne nájomnící a aj napriek tomu, že bol po rekonštrukcii, bol veľmi zanedbaný. Bolo naozaj dôležité ho vyčistiť, upratať, vymaľovať a prevoňať. Zariadenie už bolo len takou čerešničkou na torte. V kuchyni sme tentokrát premaľovali keramický obklad, čím sa presvetlila a vyčistila. Byt aj napriek nie veľmi vyhľadávanej lokalite a tomu, že bol na poslednom poschodí bez výťahu, bol predaný rýchlo, bez zníženia pôvodnej ceny. Opäť sa dokázalo, že investícia do homestagingu, je v súčastnosti veľmi výnosná.

3izb byt

Kompletná úprava 3izb bytu blízko centra mesta. Byt bol po vysťahovaní majiteľov prázdny a bez nábytku. Boli v ňom prebrúsené drevené podlahy, zabezpečili sme jeho omaľovanie, rekonštrukciu kuchynskej linky a komplet zariadili. Byt sa predal rekodrne rýchlo a samozrejme za cenu, ktorá bola podstatne vyššia v porovnaní s nákladmi na homestaging. Trvanie úprav – 5 dní.

3izb obývaný byt

Úprava bytu, v ktorom sa stále býva, je pre nás veľkou výzvou, ale vždy prinesie želaný efekt. Pre budúceho kupúceho je veľmi tažké predstaviť si svoj nový domov na mieste, kde predávajúci majú svoje osobné veci. V priestore, kde je veľa farieb, prvkov, dekorácii je veľmi náročne zapájať fantáziu o novom domove. Preto našou úlohou je vytvoriť neutrálny priestor, odstrániť všetko čo pôsobí rušivo, utlmiť farebnosť a vyzdvihnúť všetký pozitíva daného priestoru. Zvlášť dôležité je to v malých priestoroch, kde sú deti. Hračky dokážu zabrať naozaj veľmi veľa miesta a ked miesto nie je vidieť a cítiť, tak akoby neexistovalo.

Novostavba – dozariadenie interiéru

Minimalizmus je pekný na fotkách. Ale zariadit priestor minimalisticky, tak aby sa tam ľudia cítili príjemne, nie je úplne jednoduché. Homestaging pripraví byt tak, aby sa tam cítil dobre každý. Ukazuje jeho maximálny potenciál. Je to prejav úcty voči budúcemu kupujúcemu, ukázať mu jeho domov v tej najlepšej možnej verzii.

Rodinný dom

Jeden z našich prvých projektov, kde sme pracovali s veľmi obmedzeným ropočtom, ale vďaka kompletnému omaľovaniu, uprataniu celého rozľahlého domu a zútulneniu prízemia, sme dosiahli maximálny efekt. Dom, ktorý sa pre homestagingom predával viac ako rok, našiel svojho majiteľa v priebehu prvých 2 mesiacov.