Realizácie

Svojim návrhom veríme a je pre nás radosťou ich priniesť do vašej reality. Vieme zabezpečiť výber a kúpu zariadenia, nájsť stavebníkov a dodávateľov, navrhnúť a zabezpečiť výrobu nábytku na mieru, vrátane kuchynských liniek. Vieme sami, alebo spolu s vami absolvovať výber a nákup nábytku, doplnkov a dekorácii. Spolupracujeme s firmami, s ktorými máme dobré predchádzajúce skúsenosti, alebo sa opierame o viaceré pozitívne referencie. Rozsah našej účasti na realizácii môže byť rôzny a je vecou individuálnej dohody.
Kancelárie
Tento projekt bol náročný, ale zároveň jeden z tých, na ktoré sme velmi hrdé. Naplnili sme zadanie klienta, ktorý preferoval čisté linie, minimalizmus, ale zároveň chcel vytvoriť príjemný a útulný priestor, kde budú zamestnanci radi tvorť, budú mať svoje súkromie, ale zároveň budú cítiť tímoveho ducha.
Obývací priestor

Zadanie bolo jasné. Pretvoriť prázdný obývací priestor, kde už bola umiestnená biela kuchynská linka, inštalované podlahy a vymaľované biele steny. Tvorili sme priestor pre mladého sympatického muža, ktorý mal pôsobiť útulne a štýlovo. Začali sme inšpiráciami, potom vizualizáciami a dokončili sme to zabezpečením nábytku, nákupm textílii a dekorácii.